Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Torta me porosi

0 МКД

Се продава од: Rita’s Cakes 31 јул. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Bejme embelsira me porosi per te gjitha festat tuaja
WhatsApp : 070764674
Instagram: ritascakes.tetovo
Rita’s Cakes
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации