Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 мај 14:04
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Тетово

MERCEDES BENZ C220 CDI BLUETEC AUTOMATIK GODINA 2014

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 16:43
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Тетово  ·  Боговиње

Bmw f10

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 22:19 Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Тетово

Seat Exeo 2.0 TDI CR motor 105kw 143hp

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Тетово

Touran

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:52 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 2.0 TDI 150 PS HIGHLINE PANORAMA DSG 2013

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:14 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Тетово

Golf 3 Gti/VR6 Delovi

1 234 ЕУР

Вчера 14:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово  ·  Теарце

Ford

2 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 10:38
Линк
Автомобили  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Тетово

JEEP Vozilo

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 00:42 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Тетово

Komplete

700 МКД

23 мај 17:10 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·   ·  Тетово

novi i koristeni

300 МКД

23 мај 14:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka vo blizina na Muzicko vo Tetovo

239 999 ЕУР

Број на соби: 8
23 мај 14:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan od 98m2 na 2 kat vo blizina na pazar

82 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 мај 13:23 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Тетово

Mercedes-Benz E220D W212R Facelift

20 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 12:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se izdava 3 soben stan kirija(QIRA) vo centar TETOVO

Број на соби: 3
Површина: 90
23 мај 11:56 Станови  ·  Тетово

JEPET BANESE ME QIRA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
23 мај 06:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Друг модел  ·  Тетово

VW T-Cross TSi

19 490 ЕУР

Година: 2020
Километража: 50 000 - 54 999
22 мај 19:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

SUPER PONUDA ZA STAN OD 53 M2 FULL OPREMEN!!!!!!

49 499 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 мај 19:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW Passat B8 2.0 DSG Business Paket 2021

28 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 18:32
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 7

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
22 мај 15:52 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Тетово

BMW XDRIVE35D

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
22 мај 15:38 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Тетово

KIA SORENTO 4X4 PERFEKTEN ✅

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 15:36 Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Тетово

Peugeot 107 1.0 benzin 2006

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 15:35 Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Тетово

Peugeot 107 1.0 benzin 2009

3 299 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
22 мај 14:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Тетово

Opel Astra 1.9 CDTI Cosmo

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
22 мај 11:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan od 78m2 vo Centar Tetovo

99 840 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 мај 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 11:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Renovirana kuka vo naselba Tetovcanka

275 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
22 мај 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan vo centar vo Tetovo

74 999 ЕУР

Број на соби: 5
22 мај 11:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
22 мај 11:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

89 999 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 11:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan novogradba na ul:29ti Noemvri, Tetovo

1 199 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 10:46 Автомобили  ·  BMW  ·  640  ·  Тетово

BMW F06 640D 2014 MPaket

38 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 19:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

NOV STAN NA KAT 1 VO BLIZINA NA PLOŠTAD

1 200 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
21 мај 18:54 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Тетово  ·  Желино

Audi A6 50tdi Quattro S Line 2019

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 18:47 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Тетово

Audi A4 3.0 TDI quattro Od CH ���� servisiran sočuvan

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 13:39
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Тетово

AUDI A4 2.5. 2200 eur

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 11:08 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово

Parcela vo Tetovo

50 ЕУР

20 мај 20:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Тетово

Perfektna Opel Corsa 1.3CDTI exoflex Naj Ekonomicniot Motor

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 20:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Тетово

Antara 2.0 Cdti 4x4 Registriran Cela God 18.4.25 Zamena

5 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 17:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kukja od 398m2 so dvor vo Tetovo

255 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 мај 17:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Kuka od 264m2 vo Tetovo

150 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 мај 17:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan vo gradba od 78m2 vo Tetovo

99 600 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации