Македонски | Shqip | English |

Денес 04:25 Автомобили , Тетово

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 23:50 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:35 Автомобили , Тетово

Mini Cooper

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:41 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz C 230 Sportcoupe -06 itno

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:55
Линк
Автомобили , Тетово , Желино

Bmw 318i M-paket

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:39 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:00 Автомобили , Тетово

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:15 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:38 Автомобили , Тетово

BMW X6 3.5D XDRIVE

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:32 Автомобили , Тетово

BMW 320 D

21 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:53 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:35 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ CLK 270 AMG Body Kit

7 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:16 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Corsa 1.2 i 95 Avto Connect

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:24 Автомобили , Тетово

MITSUBISHI COLT 1.5 DIZEL AUTOMATIC

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 15:08 Претпријатие Автомобили , Тетово

Ford Fiesta 1.4 i Full 06 Avto Connect

2 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток