Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 апр. 00:55
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 140KS, 2009, 193000km

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 11:14
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Тетово

Opel Astra 1.9 CDTI - 05 - 150KS COSMO

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 09:17 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Тетово

VW POLO 1.0 75 PS 2016 - MOZE ZAMENA PASSAT B8

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:05 Станови  ·  Тетово

Stan od 86m2 vo Tetovo

Број на соби: 3,5
Вчера 22:00 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Тетово

Lada Niva 1.7i

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 12:40 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Тетово

NVIDIA GeForce RTX 3050 - 8 GB (graphic card)

13 000 МКД

Вчера 10:55 Станови  ·  Тетово

Jepet banes me qira

3 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 10:03 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр. 19:25 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Тетово

Mercedes-Benz B180 cdi 2007 odlicen moze zamena

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 18:31 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Тетово

Mercedes-Benz E200 CDI

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
23 апр. 18:03 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Тетово

Hummel patiki

1 000 МКД

23 апр. 16:44 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Тетово

Samsung S21 FE 5G 128GB

14 000 МКД

23 апр. 16:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan novogradba na ul:29ti Noemvri, Tetovo

1 100 ЕУР

Број на соби: 3,5
23 апр. 16:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan duplex vo Blok 70, Tetovo

699 ЕУР

Број на соби: 4
23 апр. 16:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

47 999 ЕУР

Број на соби: 3
23 апр. 16:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo blizina na UT vo Tetovo

74 999 ЕУР

Број на соби: 2
23 апр. 16:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo Tetovcanka vo Tetovo

62 999 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 60
23 апр. 14:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 5 1.9 TDI 4x4 2008 G (PERFEKTEN)

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 14:17
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Тетово

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

16 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 13:47 Автомобили  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Тетово

Peugeot partner

2 800 МКД

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
23 апр. 12:55 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Тетово

Honda Civic EP1 - 05 - 1.4 - 66kw 90ks

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 апр. 12:50 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Тетово

Се продава Mercedes E200 AMG line, на странски табли

22 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 12:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

AVTO PLAC "AVTOCENTAR" TETOVO

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
23 апр. 12:46 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Thema  ·  Тетово

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw AVTOMATIK 2013god. "AVTOCENTAR"

20 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

13 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр. 12:43 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw DSG AVTOMATIK 2014g. "AVTOCENTAR"

12 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
23 апр. 12:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2015god. "AVTOCENTAR"

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
23 апр. 12:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Тетово

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw AVTOMATIK 7-Sedista 12g. "AVTOCENTAR"

10 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 12:39 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр. 12:37 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 81kw 2016god. "AVTOCENTAR"

11 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
23 апр. 12:36 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320d 135kw AVTOMATIK 2011god. "AVTOCENTAR"

11 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320d 130kw AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 12:32 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Тетово

BMW e90 318d 2.0 90kw 6-Brzini 2007god. "AVTOCENTAR"

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 12:30 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово

BMW 118D 2.0D 100kw 6-Brzini 2010god. "AVTOCENTAR"

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 12:29 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Тетово

MERCEDES C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 12:28 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Тетово

MERCEDES E220 CDI 125kw AVTOMATIK 2008god. "AVTOCENTAR"

10 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
23 апр. 12:27 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Тетово

MERCEDES E320 CDI 150kw AVTOMATIK 2005god. "AVTOCENTAR"

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 12:26 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Тетово

AUDI A6 2.0 TDI 103kw 6-Brzini REG. 2008god. "AVTOCENTAR"

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

AUDI A5 3.0 TDI 176kw 4x4 Quattro 6-Brzini 08g. "AVTOCENTAR"

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 12:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Тетово

AUDI A4 2.0 TDI 105kw 6-Brzini 2009god. "AVTOCENTAR"

8 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 12:18 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Тетово

PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 84kw AVTOMATIK 2012god. "AVTOCENTAR"

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
23 апр. 12:16 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Тетово

CITROEN C5 1.6 E-HDI 84kw AVTOMATIK REG. 2012g. "AVTOCENTAR"

6 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 12:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw REG. 2010god. "AVTOCENTAR"

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации