Македонски | Shqip | English |

Тетово | Pazar3

Денес 12:07
Link:
Автомобили , Тетово

BMW E46 320D - CHIP 160HP

2 950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 21:09
Link:
Автомобили , Тетово

Peugeot 206 1.9D

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 13:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 13:43 Автомобили , Тетово

Hyundai Accent 1.5 GLS

11 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:08 Автомобили , Тетово

BMW X3 2.0D 130kW 177Ks

9 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:07 Автомобили , Тетово

Audi A4

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:38 Автомобили , Тетово

Seat Cordoba

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:31 Автомобили , Тетово

VW Golf 5 1.9 TDi 105 Ps United -07

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:23 Автомобили , Тетово

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:23 Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 PS 06/7

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:19 Автомобили , Тетово

MERCEDES E 220 CDI 2003

4 950 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:15 Автомобили , Тетово

Skoda Roomster 1.4 LPG 16V

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:07
Link:
Автомобили , Тетово

BMW E46 320D - CHIP 160HP

2 950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:03 Автомобили , Тетово

VW GOLF 6 DSG

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток