Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

lajthi,badem,festek,kikirik,bambus......

1 ЕУР

Се продава од: Ensar Beçiri 19 јул. 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
lajthi 7 euro
badem: 7.70 euro
festek: 8.70 euro
kikirik (tmadh): 2.4 euro
bambus 2.25 euro
shes te gjitha llojet e arrave me dergim brenda turkis, kurse deri ne maqedoni shtohet 2euro per kg. Muj me siguru te gjitha llojet te arrav dhe pemet te terne gjithashtu peme dhe perime. per me shum info kontaktoni ne watsapp. Per blerjet me sasi te madh behet zbritje ne qmimet
Ensar Beçiri
+38345445745

WhatsApp:
+38345445745
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации