Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DABOVI BURINJA ZA VINO I RAKIJA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EUROHANDEL 19 фев. 11:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EUROHANDEL

EUROHANDEL

10 Огласи во продавницата

Polipropilenski i Polietilenski rezervoari 0 МКД
Nudime: Elektricni pumpi za voda i hrana 0 МКД
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 МКД
POLIPROPILENSKI TANKOVI ZA VINO I RAKIJA 0 МКД
Vi nudime DABOVI BURINJA za VINO i RAKIJA.
Litrazi od 3 lit do 150 lit.
EUROHANDEL
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Посетете ја нашата продавница
ul,29 Noemvri br.2 Прикажи на мапата
071 324 805
https://www.eurohandel.com.mk
EUROHANDEL
071 324 805
EUROHANDEL

EUROHANDEL

10 Огласи во продавницата
EUROHANDEL 0 МКД
POLIPROPILENSKI TANKOVI ZA VINO I RAKIJA 0 МКД
POLIPROPILENSKI SADOVI 0 МКД
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации