Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 02:44
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Кавадарци

Vw tiguan 2.0 140hp bluemotion

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 17:17 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Кавадарци

Bischon Frise

15 мај 21:34 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Кавадарци

Audi A6 Quatro 3.0

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Кавадарци

Vw tiguan 2.0 140hp bluemotion

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:44 Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Кавадарци

Продавам Toyota Aygo

10 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 35 000 - 39 999
27 мај 12:41
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Кавадарци

AUDI A3 SPORTBACK

11 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
26 мај 12:19 Станови  ·  Кавадарци

Stan vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
25 мај 08:38 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кавадарци

Niva sproti Hotel Feni

22 мај 15:42 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Кавадарци

Kia Ceed 1.4

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 13:34 Автомобили  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Кавадарци

DAIHATSU TERIOS

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 12:34
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

WV GOLF 7 BLUEMOTION TRENDLINE

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 09:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Кавадарци

Kombe Volkswagen Transporter 2012

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
Онлајн
21 мај 04:32
Линк
Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kompletno namestena kukja na ekskluzivna lokacija

280 000 ЕУР

Број на соби: 9
20 мај 22:10 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кавадарци

SE PRODAVA PLAC

160 ЕУР

20 мај 16:59
Линк
Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Кавадарци

Germanski ovcar

250 ЕУР

20 мај 13:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Кавадарци

VW POLO 1.2TDI

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 12:10 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Кавадарци

BMW 118

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 11:18 Куќи/Вили  ·  Кавадарци

Kuka na ul. Disanska / Куќа на ул. Дисанска

175 000 ЕУР

Број на соби: 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации