Македонски | Shqip | English |

Денес 11:35
Линк
Станови , Кавадарци

Se izdava stan vo Kavadarci

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 09:17 Автомобили , Кавадарци

AUDI A6 QUATRO TDI

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:08 Автомобили , Кавадарци

Hummer H2

Година: 2004
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 22:58 Автомобили , Кавадарци

Renault Laguna

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:31 Автомобили , Кавадарци

Ford Focus

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:12 Автомобили , Кавадарци

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:48 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Se prodava passat 1.9 tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:11 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 407 2.0 HDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:18
Линк
Автомобили , Кавадарци

VW Passat 2.0 tdi -10 ekstra cena

5 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:34 Автомобили , Кавадарци

Proton -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:28 Автомобили , Кавадарци

BMW 530

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 07:51 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Citroen C6 -07

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 05:08 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz E 350 AMG Line

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
19 авг. 21:23 Автомобили , Кавадарци

VW Caddy 1.4

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 авг. 21:10 Куќи/Вили , Кавадарци

Sprat od kuka vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 70
19 авг. 20:09 Автомобили , Кавадарци

Audi A6

25 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток