Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezna digalka nova

62 000 МКД

Се продава од: Drage 14 фев. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Дигалка која е многу погодна за градежни фирми
Многу практична со брзо и едноставно монтирање
Должина на сајла:12m
Leaflet
Кон почеток