Македонски | Shqip | English |

Продажба на различна опрема и машини за Вашиот бизнис


Во оваа категорија се огласуваат различни видови на материјали, опрема, машини и инвентар за бизниси од повеќе индустрии. Инвентар за стоматолошки ординации, угостителски објекти, опрема за фарми, канцеларии, градежништво и многу други индустрии.
11 јун. 12:04 , ,

Oprema za mesarnica

6 500 ЕУР


Продажба на машини и инвентар - Пазар3 огласи


Во категоријата "Друго" како подкатегорија на "Машини и Инвентар" се огласуваат најразлични машини, материјали, опрема и инвентар за бизнис од различни индустрии.Тука се продаваат и купуваат машини и инвентар за малопродажни објекти, пекари, стоматолошки ординации, месарници, угостителски објекти, фарми, канцеларии, градежни фирми и многу други бизниси.Моментално активни се огласите за продажба на: опрема за дентален рендген, поштенски сандачиња за станбени згради, машина за ладно цедено масло, фрижидери, витрини, цистерна за нафта, печки за бурек и други бели пецива, садопери, опрема за фарми, комори за одржување, мозачки за крави, ласери за гравирање, канцелариски мебел и друго.

Inoks Oprema za pekara kazan za rakija cirkular stolica vaga pceli kupi prodaj Mikser bormasina sienje Aparat za kafe tomos Машина за шиење MASINI ZA SIENJE pcelarska oprema инвертер bitcoin vosok traktor Zlatar Elektrostimulator кујна maici Pumpi za parno printeri plastenici zamrznuvaci Dvoiglovka mikseri kafemati vending pilinja Млин solarni oprema za pceli Presa za grozje kosacki generatori za struja Prior za farbanje printer fiskal Рембо машини Masi za kafe Trpezija za dukan Zlatari мллин чекичар погачи Машина за шиене krevet za tetoviranje Ledomati OPREMA ZA MESARNICI Helium Biçiklet јаглен Kafe Trpezija za kafe Masi za dukan Aparat za pukanki Mashini za gotov mallter pffg4 Pelarska koristena oprema Vakum za plocki Furre monta fert центрифуги oprema za pcelarstvo пчеларска опрема tajfun na nafta shtanc stol za tetoviranje profesionalna masina za melenje meso Машина за сечење печурки Маши transfomator Sublimacija Мотокултивстор Furre per makina Furre per vetura Rembo masini pula цистерна за нафта Frizider za sladoled mikseri za slatkarnica mikseri za slatkara Shank za vino мллин чекичар Брусилка Шлајферица Брусилица Pecka na parea fizioterapi krevat medicine istena oprema Inoks masi Motor za drvo fridizeri Furre me rryme blok mont fert masina za tipluvanje ili tiplerica ili busilica masina za tipluvanje ili tiplerica masina za tipluvanje

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации