Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на различна опрема и машини за Вашиот бизнис


Во оваа категорија се огласуваат различни видови на материјали, опрема, машини и инвентар за бизниси од повеќе индустрии. Инвентар за стоматолошки ординации, угостителски објекти, опрема за фарми, канцеларии, градежништво и многу други индустрии.23 фев. 13:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodavat Komori za Marketi

800 ЕУР

20 фев. 14:22 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Fiskalna kasa skoro nova

6 500 МКД

19 фев. 18:35 Друго  ·  Штип

Vending kafemati eftino

100 ЕУР

18 фев. 18:20 Друго  ·  Ресен

Ножици за кроење

18 фев. 09:16 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inox resetka mreza

165 ЕУР

01 фев. 20:55 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPREMA ZA MENUVACNICA-BRZ TRANSFER NA PARI

7 ЕУР

31 јан. 14:51 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

UPS za parno - 1000 W - WELION Taiwan

4 500 МКД

31 јан. 10:48 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kotel za parno

150 ЕУР

10 јан. 06:46 Друго  ·  Свети Николе

Valjak

07 јан. 15:13 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Планетарен миксер 60л со дупло дно

1 000 ЕУР

05 јан. 04:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam plehovi za leb

15 ЕУР

02 јан. 22:00 Друго  ·  Делчево

3D printer Anycubic Mega Pro

24 000 МКД

27 дек. 15:19 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

radijatori elektricni

7 МКД

12 дек. 09:35 Друго  ·  Кочани  ·  Зрновци

Boks makinası

1 000 ЕУР

12 дек. 08:12 Друго  ·  Штип

Centrifuga za med na elektricna struja 220V rosvajt

320 ЕУР

09 дек. 01:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Robot pravosmukalka Samsung

9 500 МКД

02 дек. 15:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

FISKALNA KASA- Nova nekoristena mobilna

6 000 МКД

01 дек. 08:12 Друго  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Rabotna masa za beli peciva

36 000 МКД


Продажба на машини и инвентар - Пазар3 огласи


Во категоријата "Друго" како подкатегорија на "Машини и Инвентар" се огласуваат најразлични машини, материјали, опрема и инвентар за бизнис од различни индустрии.Тука се продаваат и купуваат машини и инвентар за малопродажни објекти, пекари, стоматолошки ординации, месарници, угостителски објекти, фарми, канцеларии, градежни фирми и многу други бизниси.Моментално активни се огласите за продажба на: опрема за дентален рендген, поштенски сандачиња за станбени згради, машина за ладно цедено масло, фрижидери, витрини, цистерна за нафта, печки за бурек и други бели пецива, садопери, опрема за фарми, комори за одржување, мозачки за крави, ласери за гравирање, канцелариски мебел и друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации