Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPREMA ZA BAZEN I REZERVOAR ZA FILTRIRANJE NA VODA

1 МКД

Се продава од: Ѓоргиев Драги 21 апр. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Производи
Друго
SE PRODAVA KOMPLET OPREMA ZA FILTRIRANJE ,HLORIRANJE I OZONIRANJE NA VODA ZA PIENJE I SPORTSKI BAZENI.I INVENTAR ZA BAZEN.
Ѓоргиев Драги
070214654
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации