Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Susara

2 500 ЕУР

Се продава од: Роберт 14 окт. 08:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево

Машина за сечење печурки и гајби.
Сушара за печурки (овошје и зеленчук) дигитално подесување моќност 16kw. Капацитет на полнење 100кг, печурката ја суши за 6-7часа.
Збира 50 леси со димензија 100×100см, и има резерва уште
50 леси.
Исправноста и квалитетот на сушење е со гаранција.
Роберт
075317320
Leaflet
Кон почеток