Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на индустриски машини и алати


Се продаваат различни видови на индустриски машини и алати. Нови или користени машини и алати - во оваа категорија на Пазар3 се огласуваат CNC машини, циркулари, дробилица за дрво, нивелир, машини за пелети и брикети и многу друго. Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!

Продажба на индустриски машини и алати - Пазар3 огласи


Продажба на нови индустриски машини


Доколку сакате да набавите нови индустриски машини за Вашиот бизнис, во оваа категорија на Пазар3 на едно место може да најдете секаков вид на машини. Дел од претпријатијата кои се занимаваат со продажба на нови индустриски машини и алати се: АЛМА-БП (големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема), Гео-Интер ДООЕЛ ( продажба на геодетски инструменти,ласери и друга мерна техника за градежништво), Инотек Алати (Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic), Fagus Eksport (продажба на инсустриски машини за кантирање), Tempo 99 (продажба, изнајмување и сервисирање на генератори од реномираниот бренд GUCBIR) и многу други фирми.Се продаваат машини и алати потребни за извршување на активности на бизниси од различни индустрии како на пример: автомобилска индустрија, угостителство, градежништво, и многу други.Продажба на половни/користени индустриски машини и алати


Понудата на индустриски машини и алати на Пазар3.мк е навистина голема! Секојдневно се зголемува бројот на огласи за продажба на дизел генератори/агрегати, машини за пелети, рачен алат, CNC машини, пастеризатор за млеко, машина за производство и сечење на мермер, машини за производство на амбалажа, машини за обработка на дрво, машини за шиење, апарати за заварување, регулатори на температура, ферментатори, и многу други индустриски машини и алати.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации