Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крушево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мар. 17:05
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крушево

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999

Вчера 20:48 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Крушево

BMW X1 18d

11 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 12:42 Автомобили  ·  BMW  ·  745  ·  Крушево

BMW 745e M

44 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 50 000 - 54 999
06 апр. 21:07 Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Крушево

Bmw 730D

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 02:35 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крушево

RENAULT CLIO HITNO

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 23:29 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Крушево

SE prodava Alfa Romeo 147 1.9 120ks 078 419 108

2 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 15:19 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крушево

Ford Focus

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 17:05 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крушево

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 22:08 Куќи/Вили  ·  Крушево

ДВА ОБЈЕКТИ ВО КРУШЕВО

45 000 ЕУР

Број на соби: 10
26 јан. 18:46 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Крушево

Reno scenic

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 09:04 Куќи/Вили  ·  Крушево

Се изнајмува куќа во Крушево.

Број на соби: 4
19 јан. 22:15 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крушево

Audi A4 2.0 TDI. 143-ks. 2008.god.Automatik

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 15:36 Плацови/Ниви и фарми  ·  Крушево

Се продава нива

1 ЕУР

11 јан. 08:20 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крушево

Audi A4 1.9 TDI Menjac Limuzina

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 08:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Крушево

VW Caddy 1.6 Benzin / Klima / Tempomat / 5 sedista / menjac

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 12:48 Куќи/Вили  ·  Крушево

SE PRODAVA KUKA VO KRUSEVO

Број на соби: 2
Површина: 100
17 дек. 23:01 Соби  ·  Крушево

Сместување во Крушево

05 дек. 16:27 Автомобили  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Крушево

Fiat Tipo 1.4 benzi-plin

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
04 дек. 16:51 Автомобили  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Крушево

Се продава

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
26 ноем. 10:58 Куќи/Вили  ·  Крушево

Se izdavaat sobi za turisti za cel zimski period povolno

Број на соби: 4
20 ноем. 21:41 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крушево

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

18 ноем. 13:52 Друго  ·  Крушево

Нива во Село Крушеани

1 000 МКД

02 ноем. 06:03 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Крушево

Reno megane 1.6 1996

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
25 окт. 14:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Крушево

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КРУШЕВО

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 окт. 12:21 Куќи/Вили  ·  Крушево

Се продава куќа во Крушево

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 септ. 12:58 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Крушево

Daewoo Matiz 2005

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
03 септ. 12:55 Соби  ·  Крушево

Apartmani PAZIK - Krusevo

28 авг. 18:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крушево

Opel Corsa B 1.0

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 15:44 Куќи/Вили  ·  Крушево

Се продава прекрасна куќа во изградба КРУШЕВО

20 000 ЕУР

Број на соби: 6

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крушево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации