Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Drebong za lustenje drvo

5 000 ЕУР

Се продава од: EURO NUJORK 30 ноем. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
ITALIJANSKA MASINA ZA OBRABOTKA NA DRVO / LUPENJE

CENA VO ITALIJA 12.000
EURO NUJORK
 
070266655
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации