Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini za plocest mebel

Се продава од: Драги 02 фев. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат машини за изработка на плочест мебел:

- CNC Rover Italia - Со алат и бургии
- Кројачка машина
- Хидраулична преса
- Водена фарбара
- Кантерица за PVC и ABS трака
- Makita машина за рачно сечење и за сечење под агол
- Сушач компресор
- Компресор Boge
- Компресор со шушач
- Аспиратор за прашина за кројачка машина
- Апсиратор за собирање на прашина за CNC

Машините се пордаваат комплет или поединечно.

Цена по договор.
Драги
070 210 217
Кон почеток