Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oprema za picerija

Се продава од: Татијана Вељаноска 21 ноем. 11:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Prodavam oprema za vo picerija (3 pecki, rabotna masa, friteza, toster, 2 fiskalni kasi, mikser, mesoreznica) Za poveke informacii javete se na tel.075540081 ili na viber. Cena po dogovor
Татијана Вељаноска
075540081
Leaflet
Кон почеток