Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Опрема, машини и инвентар за ресторани и кафулиња


Набавете поволна или нова опрема, машини и инвентар за Вашиот кафич, ресторан, пицерија или друг угостителски објект. Во оваа категорија на Пазар3 ќе најдете огласи за продажба на печка на плин, пекарска опрема, фурни на дрва, маси, столици, и многу друга опрема, мебел и инвентар.Денес 13:46
Линк
За Ресторани и Кафулиња  ·  Тетово  ·  Боговиње

mikser za testo

250 ЕУР


Денес 13:46 За Ресторани и Кафулиња  ·  Тетово  ·  Боговиње

mikser za testo

250 ЕУР

16 апр. 00:51 За Ресторани и Кафулиња  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Inox Masi ,Lavabo, mashina za testo

123 МКД

15 апр. 13:41 За Ресторани и Кафулиња  ·  Скопjе  ·  Центар

VENTILACIJA

07 апр. 03:02 За Ресторани и Кафулиња  ·  Тетово  ·  Боговиње

Aparat za sladoled

1 500 ЕУР


Продажба на машини и инвентар за кафулиња, ресторани, пицерии и други угостителски објекти - Пазар3 огласи


Секакви производи, опрема, мебел и инвентар за опремување на кафулиња, ресторани, пицерии и други угостителски објекти ќе најдете на Пазар3.мк!Разгледајте ги сите огласи и купувајте по поволни цени. Тука ќе најдете се што Ви е потребно за опремување на Вашиот кафич, ресторан, lounge bar, пицерија или пекара. Се продаваат маси и столици, печки на плин, пелети и дрво, фурни, пекарски машини, фрижидери, фритези, тостери, аспиратори, садопери, миксери, машини за сечење, и многу друга опрема за опремување на Вашиот угостителски објект.Нов или користен инвентар - тука може да го опремите Вашиот ресторан, сендвичара, кафич или пицерија, по најповолни цени. Лесно и брзо најдете го она што Ви е потребно користејќи го полето за пребарување или филтерите за пребарување на Пазар3.мк.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации