Македонски | Shqip | English |

Kafemat La Scala Carmen 2 racki

Се продава од: Ilija 07 јун. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

950 ЕУР

Локација: Радовиш
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Prodavam Kafemat LA SCALA model CARMEN so 2 racki poluavtomatski zaedno so melnica Emonec i deporator...Kafematot e koristen mnogu malku!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток