Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za kafe JURA

60 ЕУР

Се продава од: Valentina 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава машина за кафе автоматска, донесена од Швајцарија, со дефек на целиндар поребно е промена поради бигор. Се продава итно.
Valentina
070577265
Leaflet
Кон почеток