Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara personal za rabota vo pekara

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: РЕБУС- ШТИП 08 авг. 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Поради зголемен обем на работа,пекара Ребус од Штип бара мајстори и помошници за лиснати и бели пецива и продавачи/продавачки.Можност за обука.
РЕБУС- ШТИП
078311580
Кон почеток