Огласи за вработување на занаетчии и работници во производство

Оваа категорија на Пазар3.мк е специјализирана исклучиво за огласи за работа. Тука се бара и се нуди работа од областа на индустријата, занаетчиството и производството, односно се огласуваат следниве работни места: бравари, заварувачи, општи работници, монтажери и сервисери за клима уреди, ковачи и др.


Сакате работа во производство? Во категоријата "Работа>Индустрија/Занаетчии/Производство" на Пазар3.мк има огласи токму за Вас!Вабтек МЗТ АД Скопје, Симпласт, Термо Рам Инженеринг, U.S. Azur ДООЕЛ Скопје, и други фирми за индустриско производство, производство на ПВЦ столарија, текстилни фабрики, фабрики за парно греење и друго, ги објавуваат своите огласи за работа.Се бараат различни профили на работници, и тоа: тапетари, столари, супервизор во производство, оператор на CNC машини, работници во текстилни фабрики, заварувачи, бравари, и други работници.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации