Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram rabota nadzor vo masinstvo

Се бара работа од: Панче 10 авг. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се бара работа
Огласено од
Физичко лице
Дипл. маш. инж. поседува А лиценци за изведба и надзор во машинство.
Панче
+38975236244
Leaflet
Кон почеток