Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara rabota so eu pasos

0 МКД

Се бара работа од: Daniel Maznev Денес 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Baram rabota kako monter na al i pvs prozori i vrati,upravuvac na utovarna ili viluskar ili kako opst rabotnik
Daniel Maznev
075796210
Кон почеток