Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ПРОФЕСИОНАЛНО УРЕДУВАЊЕ НА ДВОРОВИ

1 МКД

Се продава од: Goran 04 јан. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Услуги
Друго
Прекрасен и идеален период за уредување на дворови.
Работиме исклучително со холандски и италијански садници.
Вршиме декорации со бел, сив мермерен камен.
Поставување на бусенска трева, системи за наводнување.
Изработка на алпиниуми, кроење, косење.
070/379-743, Горан
Leaflet
Кон почеток