Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 18:01 Автомобили , Скопjе , Илинден

Fiat TIPO 2016 Neuvezuvano

8 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 10:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Astra 1.7 cdti 81 kw 6 brzini ekstra

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

PEUGEOT 508 2.0 hdi 103 kw 2011god

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Jeep Patriot 2.0 crdi dizel 4+4 limited

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Peugeot 3008 1.6 hdi 80 kw Unikat

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 23:16 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 17:05 Автомобили , Скопjе , Илинден

Volkswagen Crafter 35 - 2008 - manual - 2.5 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 400 000 - 449 999
08 дек. 01:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Nissan Qashqai 2.0 dci 4x4 Panorama 2010 Godina

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 01:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Nissan Juke 1.5 dci Redizajn 2015 Godina

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 01:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW 320 d Coupe 2008 Godina

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 01:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes C 320 cdi 2008 Godina

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Audi A8 Quattro 4.2 tdi V8 2011 Godina

23 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Audi Q5 S-Line 2.0 tdi Quattro 2016 Godina

24 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Audi A6 Matrix 3.0 tdi Quattro 2013 Godina

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Peugeot 3008 1.6 hdi Automatic 2017 Godina

17 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C4 Cactus 1.6 hdi 2017 Godina

11 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 01:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Passat 1.6 tdi DSG 2017 Godina

17 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 01:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Dacia Dokker 1.5 dci *kupeno vo MK* 56.000 km 2020 Godina

12 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
08 дек. 01:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes-Benz Sprinter 316 2.2 cdi klima 2013

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 01:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Toyota RAV 4 2.0 d4d 2015 Godina

16 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 01:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes GLA 200 cdi 4x4 Automatic 2014 Godina

19 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 01:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Fiat Fiorino 1.3 d *klima* 2018 Godina

7 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 01:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes E 200 cdi 2012 Godina

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 01:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Tiguan 2.0 tdi 4x4 DSG Highline Digital Cockpit 2016 God

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 01:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes E 220 cdi Automatic 2013 Godina

18 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 13:02 Аудио опрема Друго , Скопjе , Илинден

SE IZNAJMUVA OZVUCENE

2 000 МКД

04 дек. 16:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

SE PRODAVA KUKJA NA 2 KATA VO NASELBA ILINDEN - JAKA

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
03 дек. 19:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC 2011 [РЕГИСТРИРАН]

17 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 19:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

FORD KUGA 2.0tdci 4X4 AUTOMATIC TITANIUM 2017 [РЕГ/СЕРВИС]

17 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 19:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

OPEL ANTARA 2.2cdti 2013 [РЕГИСТРИРАНА] / КУПЕНА ВО МК

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации