Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Slovenecki, Hrvatski,Srpski Prevod

300 МКД

Се продава од: Катарина Денес 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Писмени преводи и толкувања од словенечки, хрватски и српски јазик кон македонски и обратно. Стручни и судски преводи на секаков вид материјали.Преводи од англиски јазик кон македонски и обратно.
Преводи на научни списанија, резимеjа, воведи, статии,упатства и сл. од различни области.
Договори, анекси, молби, жалби, пресуди, поднесоци, спогодби, декларации, закони и други акти, уверенија, тендерска документација, решенија, дозволи, дипломи, уверенија, потврди, дописи и др.
Преводи на проза и поезија, преводи на филмови, драмски текстови, итн
Брза и ефикасна услуга.
Катарина
070 392 967
Leaflet
Кон почеток