Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodavaat telina I bikovi

0 МКД

Се продава од: Daniel 04 окт. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Se prodavaat telina od 120 do 180 kg ziva vaga
I bikovi nad 400 kg ziva vaga
Cena po dogovor
Se naojgaat vo selo moroista
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации