Македонски | Shqip | English |

Zavarivanje argonski na site metali

Се бара работа од: Goran josifov 27 јан. 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Свети Николе
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Tih zavaruvac bara rabota od doma.
Нема посетени огласи
Кон почеток