Македонски | Shqip | English |

Se izdavat delovni prostori 1 spart i 2 sprat

Се изнајмува од: DE&AL 31 јан. 13:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Sakiri
Површина: 80 m2
Локација: Кичево
Простории : Канцеларија
STROGI CENTER —-KICEVO
Vo Srceto na Kicevo se izdavat delovni prostori na 1 Sprat i 2 spart.
Нема посетени огласи
Кон почеток