Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба и изнајмување на канцелариски простор


Потребен Ви е нов канцелариски простор?


Најголем избор на деловен простор за канцеларии, на повеќе атрактивни локации низ земјава. Разгледајте ги сите Пазар3 огласи за издавање и продажба на канцелариски простории.
Вчера 14:51 Претпријатие Канцеларија , Скопjе , Скопје

Se izdavaat kancelarii vo D.Maalo

900 ЕУР / месечно

Вчера 14:33 Канцеларија , Скопjе , Центар

Deloven prostor vo Centar 50 Divizija

800 ЕУР / месечно

Вчера 14:33 Канцеларија , Скопjе , Гази Баба

Se iznajmuva deloven prostor vo naselba Hipodrom

9 000 МКД / месечно

Вчера 14:33 Канцеларија , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava stan so cetiri kancelarii

350 ЕУР / месечно

26 септ. 22:00 Канцеларија , Скопjе , Гази Баба

Deloven prostor - East Gate Living, prizemje + dvor

4 500 ЕУР / месечно

26 септ. 14:24 Претпријатие Канцеларија , Скопjе , Центар

Deloven prostor kaj Advokatska ulica

8 ЕУР / месечно

26 септ. 12:59
Линк
Канцеларија , Скопjе , Центар

Se izdava deloven prostor vo Centar 300m2

10 ЕУР / месечно


Продажба и/или изнајмување на канцелариски простор - Пазар3 огласи


Изберете го Вашиот нов канцелариски простор на Пазар3.мк! Голем број на актуелни огласи за продажба и издавање на канцелариски простор во Скопје, Битола, Струмица, Охрид, Струга, Кавадарци, и други локации низ земјава.Се огласува: наместен, празен, вселуван, невселуван, канцелариски простор со гаражно место и паркинг, канцелариски простор во центар на градот, луксузен канцелариски простор, атрактивен деловен простор од 100м2, деловен простор од 32м2, канцелариски простории во Визбегово, и многу друго. Погледнете ги сите огласи за издавање или продавање на деловен простор за канцеларии, или користете ги опциите за пребарување на сајтот за побрзо и полесно да го најдете оној простор кој целосно одговара на Вашите деловни активности.Над 5000 огласи за продажба и/или издавање на деловен простор за канцеларии!Погледнете ја најголемата понуда на недвижности, деловен простор, во Македонија на Пазар3.мк!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации