Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan deloven prostor od 80m2 vo Centar

Се изнајмува од: Filip Sarevski 14 јул. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Адреса: Kiril i Metodi 2
Површина: 80 m2
Локација: Куманово
Простории : Дуќани и Трафики
Dukanot se naogja na ul Kiril i Metodi br.2 vednas do ribarnica. Dukanot e izgraden pred 1 godina i e so golemina od 80m2
Нема посетени огласи
Кон почеток