Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Деловен простор за дуќани и трафики - продажба и изнајмување


Продажба и изнајмување на деловен простор за дуќани и трафики. Погледнете ги огласите за продажба и изнајмување на деловен простор за продавници, бутици, трафики, и различни видови на дуќани со различна квадратура и на повеќе локации низ земјата. Филтрирајте ги огласите по локација и пронајдете деловен простор соодветен за Вашиот бизнис.
Денес 11:37 Дуќани и Трафики  ·  Куманово

Дуќан / Dukjan

150 ЕУР / месечно

Вчера 20:12 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ОТСТАПУВА ДУЌАН ЗА БАР КАФЕТЕРИЈА

1 МКД / месечно

Вчера 12:33
Линк
Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava deloven prostor- lokal vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Вчера 12:13 Дуќани и Трафики  ·  Штип

SE IZDAVA ILI PRODAVA VO STIP DUKAN 34 m2

1 ЕУР

Вчера 10:40 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dukan vo GTC

22 фев. 21:42 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za vo butik

22 фев. 21:41 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za vo butik

22 фев. 17:08 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM - TC SKOPJANKA

12 000 МКД / месечно

22 фев. 15:22 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukan so deloven prostor vo Debar Maalo

350 000 ЕУР

22 фев. 11:29 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava dukan

21 фев. 23:41 Дуќани и Трафики  ·  Битола

Се издава дуќан (деловен простор)

80 ЕУР / месечно

21 фев. 18:04 Дуќани и Трафики  ·  Кавадарци

Деловен простор- Дуќан

1 ЕУР / месечно

20 фев. 23:56 Дуќани и Трафики  ·  Струга

Deloven prostor

20 фев. 19:03 Претпријатие Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava dukan 37 m2 vo centar

1 МКД / месечно

20 фев. 18:27 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam ,izdavam deloven vo gjorce

35 000 ЕУР

20 фев. 12:36 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Карпош

se izdava dukjan vo T.C Leptokarija

1 ЕУР / месечно

19 фев. 15:55 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva dukan

300 ЕУР / месечно


Продажба и изнајмување на деловен простор за дуќани и трафики - Пазар3 огласи


Разгледајте ги многуте огласи на Пазар3.мк за продажба и издавање на различни деловни простори за дуќани и трафики.


Филтрирајте ги огласите по локација, или во полето за пребарување внесете го она што го барате на пример: локал во Аеродром, дуќан во Центар, киоск Охрид, деловен простор Битола, итн.На Пазар3.мк можете да го најдете идеалниот деловен простор за Вашиот бизнис. Нови и реновирани дуќани и локали. Разгледајте ги огласите со опис и слика. Се продаваат и/или издаваат: деловен простор Дебар Маало, дуќан во Бутел, се издава локал во ТЦ Лептокарија, деловен простор во Струмица, дуќан во строг центар на Охрид, и многу други деловни простори, трафики, дуќани и киоски идеални за бутици, продавници, мобилари, сендвичари, pet shop-ови, супермаркети, железари, пиљари, и слично.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации