Македонски | Shqip | English |

Silos

Се продава од: Altin Krchishta 02 фев. 21:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Дебар
Производи : Индустриски машини и алати
Silosot e vo dobra sostojba i go ima sobstveniot motor. Cenata moze da se dogovara. Ima moznost so kompezacija so kola
Нема посетени огласи
Кон почеток