Македонски | Shqip | English |

Masina za sienje

Се продава од: Анастасија 19 апр. 12:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Дебар
Производи : Друго
Се продават машини за шиење, во одлишна форма, модел Jukon нова и други три постари, но добро зачувани.Се надевам на одлична соработка. Лице за контакт:Анастасија ; тел.: 075-245-791
Нема посетени огласи
Кон почеток