Македонски | Shqip | English |

Dukan nasproti postata vo Centar Kicevo

Се продава од: Trajce Petreski 15 јун. 20:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Дуќен во Центар на Кичево
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Се продава дуќен наспроти поштата во центар во Кичево. Поволно.
Нема посетени огласи
Кон почеток