Македонски | Shqip | English |

DUKAN NA MAGISTRALA NASPROTI STRAFARA

Се продава од: Влатко 06 дек. 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 16 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava dukjan od 16 m2 na magistralen pat, nasproti strafarata.
Cena po dogovor.
Vlatko 070 318 320
Нема посетени огласи
Кон почеток