Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Negotino

Се продава од: Славица 25 јан. 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
Простории : Дуќани и Трафики
Се издаваат 2 деловни простории, приземје и на спрат со посебен влез, во центарот (чаршијата) на Неготино.
Цена по договор.

Контакт: 075/ 226-335
071/ 369-101
Нема посетени огласи
Кон почеток