Македонски | Shqip | English |

Cvece za cvetna gradina

Се продава од: bile 01 мај 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
Производи : Земјоделски производи/Растенија
Prodavam rasad od:
-Statice Sinuata-30den(koren);
-Celosia Cristata Multicolor-50den(koren);
posle 15 sum doma.
Нема посетени огласи
Кон почеток