Македонски | Shqip | English |

Alu bandazi 4x100

Се продава од: Zoran 15 јан. 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Неготино
Опрема : Гуми и Бандажи
4 bandazi 4x100 (odgovarat na golf 3, hyundai accent, opel i dr.) Kupeni se novi i vozeni 2 leta okolu 6000km. Gumite se fulda 185/55 R15 letni
Нема посетени огласи
Кон почеток