Македонски | Shqip | English |

Pecatnica offset 320 mm 450 mm

Се продава од: Bekim 20 јул. 07:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Локација: Струга
shitet shtypshkronje dy ngjyreshe, formati 320 mm - 450 mm
AB-Dick Ruby 3000


Se Prodava Offset masina
Format 320 mm - 450 mm
AB-Dick Ruby 3000


Нема посетени огласи
Кон почеток