Македонски | Shqip | English |

TROSED DVOSED

Се продава од: Јасмина 19 јул. 23:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Se prodavaat odlichno sochuvani, malku koristeni i vo odlichna sostojba trosed i dvosed so prekrasni dusheci za spienje.
Dimenziite na dvosedot se: 180 sm. dolzina i 55 sm. shirina
Dimenziite na trosedot se: 210 sm. dolzina i 55 sm shirina.
Нема посетени огласи
Кон почеток