Македонски | Shqip | English |

Inventar za hotel

Се продава од: Rufi 11 мар. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струга
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Vo Prodazba e celosen inventar za Hotel

Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток