Македонски | Shqip | English |

Fitnes UNICA Technogym

Се продава од: Drini 27 мар. 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Струга
Опрема : Фитнес/Вежбање
Najdobrata multifunksionalna sprava koja e pogodna za Hotel, doma ili pak za vo mal fitness prostor.
UNICA TECHNOGYM
Spravata e nova i gi ima site dodatni elementi.
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
https://www.youtube.com/watch?v=sL6zlHZwyT4
Нема посетени огласи
Кон почеток