Македонски | Shqip | English |

Fitnes Spravi

Се продава од: Darko 19 авг. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Локација: Струга
Опрема : Фитнес/Вежбање
Vratilo povejke namensko
Bench klupa so podigajne
Sprava za ramo
Stol za biceps
Tezini
Bucici - so moznost za zgolemuvajne kilaza
2 sipki original
Нема посетени огласи
Кон почеток