Македонски | Shqip | English |

Trosed so dve fotelji

Се продава од: Pece 15 фев. 07:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Валандово
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Se prodava trosed so dve fotelji stari 2god vo odlicna sostojba site se pustaat so dimenzii trosedot 1.60m a foteljata 80 sm koga ke se pustat dolgi 2m.
Нема посетени огласи
Кон почеток