Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Валандово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Валандово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Валандово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 14:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Валандово

Opel Astra

1 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 05:39
Линк
Куќи/Вили  ·  Валандово

Novo izgradena kuka von naseleno mesto

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 апр. 05:37 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Валандово

Se prodava motorce 50 cc kupeno od salon prv sopstvenik 2021

650 ЕУР Намалена цена

28 мар. 17:31 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Baotian  ·  Валандово

Baotian 50cc

900 ЕУР

25 мар. 14:01 Моторцикли (над 50cc)  ·  Крос/Ендуро  ·  Suzuki  ·  TSR  ·  Валандово

SUZUKI TSR 125

1 ЕУР

11 мар. 14:35 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Валандово

SE PRODAVA MERCEDS VITO 109 CDI 2008

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
04 мар. 18:08 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Валандово

Samsung galaxy A 50

6 000 МКД

04 мар. 18:00 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Валандово

Samsung Galaxy A34 5G

13 000 МКД

04 мар. 17:51 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Валандово

Samsung galaxy A 50

6 000 МКД

01 мар. 21:47 Автомобили  ·  Ford  ·  Escort  ·  Валандово

SE PRODAVA FORD ESCORT 1.8 D CEL ZA DELOVI

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 08:35 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Валандово

aluminski stakleni i nadvorashni ogradi

50 ЕУР Намалена цена

29 јан. 20:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Валандово

Vikendica vo Valandovo

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
04 јан. 13:37 Станови  ·  Валандово

Се продава стан

Број на соби: 1,5
24 ноем. 14:36 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Валандово

PS4 igri i kontroler

210 ЕУР

07 ноем. 09:19 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Валандово

Brand New Original 14 Pro Max

800 ЕУР

27 окт. 12:20 Плацови/Ниви и фарми  ·  Валандово

Prva klasa zemjiste

90 МКД Намалена цена

13 окт. 05:45 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Валандово

Centralno greenje

10 окт. 14:57 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Валандово

Се продава

24 септ. 08:52 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Валандово

Plinska skara

100 ЕУР

23 септ. 17:38 Куќи/Вили  ·  Валандово

Se prodava kukja

Број на соби: 9
23 септ. 17:12 Куќи/Вили  ·  Валандово

Se prodava kukja

Број на соби: 6
Површина: 160
20 септ. 17:22 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Валандово

Mercedes ml 320 4 matic CDI

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 13:26 Куќи/Вили  ·  Валандово

Se iznajmuva sprat od kuka vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 60
06 септ. 15:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Валандово

VW Golf 3 1.9TD 1995

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
06 септ. 13:36 Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Валандово

Fiat Stilo 2001 dizel

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
05 септ. 22:08 Машини и Алати  ·  Валандово

Motikultivator IMT 506

500 ЕУР

30 авг. 22:22 Мопеди (под 50cc)  ·  Tomos  ·  Apn  ·  Валандово

Tomos APN 4

250 ЕУР

29 авг. 11:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Transit  ·  Валандово

Се продава возило Форд Трансит

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
29 авг. 11:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Transit  ·  Валандово

Се продава Ford Transit

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 22:00 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Валандово

Se prodava

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
18 авг. 21:56 Плацови/Ниви и фарми  ·  Валандово

Plac niva vo s.Udovo Valandovo

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Валандово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации