Македонски | Shqip | English |

Masina i pecki

Се продава од: Ѓорги 08 мар. 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Валандово
Производи : Индустриски машини и алати
1 Машина за производство на тестенини и 4 Печки за сушење на тестенини
Нема посетени огласи
Кон почеток