Македонски | Shqip | English |

Zvucnici electro voice zx5 - 90

Се продава од: orce 27 јан. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Инструменти : Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема
Zvucnicite se skoro novi so garancija 2 god.Za specifikacii pregledaj na linkot.
http://www.electrovoice.com/product.php?id=252
Нема посетени огласи
Кон почеток