Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на озвучување, сценска и ДЈ опрема


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продава професионална сценска опрема, ДЈ опрема и опрема за свадби, концерти, и други забави и настани. Купувајте и продавајте на Пазар3.мк брзо, лесно и едноставно!22 апр. 13:34
Линк
Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sennheiser EW-D (e965)

1 000 ЕУР


22 апр. 13:34 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sennheiser EW-D (e965)

1 000 ЕУР

28 фев. 23:16 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Куманово

Zvucnici Dibeisi

8 800 МКД Намалена цена

06 мар. 14:40 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam/iznajmuvam komplet ozvucuvanje

2 600 ЕУР

12 јан. 09:53 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

POJACALO HARMAN KARDON AVR 41

4 500 МКД

19 дек. 23:00 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

звучник

7 499 МКД

15 окт. 02:11 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Куманово

078-344-805

1 300 ЕУР

10 септ. 01:28 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Бежичен микрофон sennheiser ew-d

900 ЕУР

23 авг. 15:02 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Muzicka oprema

490 ЕУР

23 фев. 16:39 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUX Bluetooth usb

3 900 МКД

14 фев. 13:48 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Yamaha hs 80 i Adam audio tlm 7

24 јан. 08:21 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Штип

2 x Dynacord d lite 15.3

2 200 МКД

15 јан. 21:19 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Behringer 1202

100 ЕУР

22 дек. 13:42 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Behringer basbinovi

1 000 ЕУР

21 ноем. 17:50 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Радовиш

pioneer rb

300 ЕУР

19 ноем. 12:47 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Пробиштип

Se prodava

650 ЕУР

26 септ. 11:34 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mixeta DDA 32 kanali

2 000 ЕУР


Продажба на озвучување, сценска и ДЈ опрема - Пазар3 огласи


Секаков вид на опрема за озвучување, сценска и DJ опрема може да продавате и купувате на Пазар3.мк! Line-array звучници, сабвуфери за озвучување, сабвуфери за автомобили, појачала, кабинети, миксети, микрофони, професионални аудио кабли, караоке опрема, звучници за озвучување, сателити за озвучување, Hi-fi звучници, flight case-ови и многу друга опрема се продава на Пазар3.мк.Доколку сакате да организирате некаков настан (семинари, свадби, крштевки, матури, презентации, конференции, забави, детски приредби, школски приредби, патронати и слично) и Ви е потребна професионална музика, проверете ги огласите во оваа категорија користејќи ги филтерите за пребарување.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации