Македонски | Shqip | English |

IBANEZ ERGODINE ITNO

Се продава од: Bozidar 27 јан. 15:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

240 ЕУР

Локација: Виница
Инструменти : Жичани инструменти и додатоци
Prodavam Ibanez ergodine X vo perfektna sostojba.magneti V7 S1 V8 japan,tremolo sistem,pragovi odlicni
Нема посетени огласи
Кон почеток